Подпись к картинке

AVDTRADE: KENNOL​ - ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ULTIMATE CUP!

▌KENNOL - ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ULTIMATE CUP! KENNOL стає офіційним постачальником всіх чемпіонатів ULTIMATE CUP: GT, прототипи. Це знаменує собою новий крок у розвитку бренду та запуск нового партнерства.

ГЛОБАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО
Кубок ULTIMATE - відома організація у Франції в області гонок. І її специфіка в організації автогонок, а також мотоперегонів - та ж траєкторія, що і в KENNOL. У цьому сезоні 2021 французький виробник і фахівець з високоефективних мастильних матеріалів є новим офіційним постачальником всіх серій Кубка Ultimate і чемпіонатів з мотоспорту. Народжений в перегонах, знаменитий бренд KENNOL славиться і своїми досягненнями (24 години Ле-Мана, 24 години Дайтона, 24 години Спа-Франкоршам, багаторазовий чемпіон світу FIA GT, багаторазовий чемпіон світу FIA F2, багаторазовий чемпіон Європи NASCAR і т.д.), ніж через свою комерційну розробку (повний асортимент високоякісних мастильних матеріалів для автомобілів, мотоциклів, спеціальних рідин і т.д.), експортуючи їх в більш ніж 60 країн світу.

 


The Серія KENNOL GT-Touring Sprint
Знаменитий бренд KENNOL також прийде підтримати цю серію, зокрема, давши назву категорії "KENNOL GT-Touring Sprint". Дійсно, в запалі до змагань, KENNOL поєднавши свої знання і досвід з цим конкретним чемпіонатом серії Ultimate Cup Series, стає одним із основних партнерів.

 Олів'є Моріхайн (Olivier MORIHAIN), генеральний директор компанії KENNOL: "Це справжнє задоволення - стати офіційним постачальником чемпіонату серії Ultimate Cup Championships! Будь то автомобілі або мотоцикли, прототипи, GT або одномісні, для нас - це ціла культура постійного вдосконалення, які є основними цінностями цієї прекрасної організації".

Вінсент Вігьер, представник серії Ultimate Cup: "Наша організація пишається тим, що співпрацює з фахівцями, такими як KENNOL, гарантуючи якість і продуктивність завдяки своєму ноу-хау. Спортивна пристрасть і цінності бренду, пов'язані з досконалістю, прекрасно перегукуються з побажаннями наших чемпіонатів" .